Въпрос за стопер на врата

Всичко за Шкода Октавия, произведена от 2004г. до 2013г.
Правила на форума
- Потребител, който с поведението си системно пряко или косвено цели да насажда негативно отношение към марката Шкода, както и когато това му действие е свързано, или от него произтича уронването на престижа на Шкода Форум-България, може да бъде наказан с предупреждение, а след преценка на Администратор - и с БАН.

- СПАМ не се толерира при никакви условия в този форум. Под СПАМ да се разбира повтарящи се мнения с кратко, натякващо и дразнещо съдържание, или само емотикона/и.
Мнение, което няма нищо общо със заглавието, съдържанието и насочеността на темата в която е написано може да бъде директо изтрито или преместено по преценка на Модератор, без предупреждение към автора.
Публикувай отговор
vladib

Шкода Новак

Мнения: 1
Регистриран на: 04.07.2023, 15:56:34
Репутация: 0

Въпрос за стопер на врата

Мнение от vladib »

Здравейте от скоро съм собственик на Октавия 2 от 2009г. и като отворя някоя от вратите те започват полека да се затварят.Предполагам че има стопер някакъв, който естествено е износен.Търся такъв стопер или евентуално цеял механизъм.Открих това което търся в Али експерс, но е за Нисан.Въпросът ми е вие имате ли такъв проблем и евентуално къде да търся нещо с което да се оправи ,че е доста дразнещо.
Благодаря ви!
Публикувай отговор

Обратно към “Octavia II”